İnsan Kaynakları

Home/İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları 2017-03-24T16:06:15+00:00

İnsan Kaynakları Politikası

Hızla gelişen inşaat sektöründe İnsan Kaynakları’na verdiği önemle farkını ortaya koyan Erfaş A.Ş, çalışanları ve nitelikli işgücü için tercih edilen kurum olma konumunu daha da pekiştirmeyi amaç edinmiştir.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Erfaş A.Ş, en önemli iç kaynağı olan çalışanların desteğine ve üretkenliğine güvenmektedir. Erfaş A.Ş’nin başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları politikası, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak hedeflerine yönelmiştir.

Şirket, çalışanlarına eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedeflemektedir. Bu hedefle İnsan Kaynakları yönetimi, çalışanların meslek eğitimine özel bir önem vererek çalışanlarının yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle geliştirmeleri ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortamı hazırlamaya çalışmaktadır. Erfaş A.Ş, personeline sürekli yatırım yapmakta ve çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

İşe Alım Talep Formu

Kişisel Bilgiler

Eğitim Bilgileri